Referanslarımız

HES KABLO A.Ş.

HES Kablo A.Ş olarak üretimimizin önemli bir kısmını yurtdışına ihraç ediyoruz.Dünya’da 126 ülkeye ihracatımız var .Yurtdışına açılmanın en önemli yolunun fuarlar olduğunun bilincindeyiz.Fuar organizasyonlarında ise bizim için en önemli kriter güvenilirlik,sorunsuzluk,ilgi ve alaka.

Atlas Expo,dinamik ekibi, yüksek derecede müşteri memnuniyetini ön plana koyan yapısıyla HES Kablo A.Ş. olarak bizim yurtdışı fuarlarında ilk tercihimizdir.Kendilerinden son derece memnunuz.Bundan sonra da kendileriyle çalışmaya devam edeceğiz.EMRE YAPAR
Uluslararası Satış ve Pazarlama Müdürü
 

KARMETAL

Karmetal firması olarak 5 kıta, 65 ülkede satış yapıyoruz. Fakat devamlı olarak aktif olduğumuz pazarların sayısını arttırmaya çalışıyoruz. Ve bunun için en etkili yöntem fuar katılımlarıdır. Bu zamana kadar maalesef etkili olduğu kadar etkisiz de bir çok fuara katıldık. Fakat Atlas Expo ve Fatih Bark ile katılmış olduğumuz fuarlarından tamamından çok güzel geri dönüşler aldık. Ayrıca Atlas Expo’nun gerek fuar önce, gerek fuar esnası ve gerek fuar sonrası hizmet ve desteklerinden çok faydalandık. Avrupa, Amerika, Asya veya Afrika; hangi Pazar olursa olsun biz Atlas Expo ile katılıyoruz!

Semih Kar
Sales Director

Hidroliksan A.Ş

Uzun yılardır beraber çalıştığımız Atlas expo, fuar öncesi ve sonrası vermiş olduğu hizmetlerden dolayı diğer fuar firmalarında çok farklıdır.. Kendilerinin inanmadığı bir pazar için asla fuar organizasyonu yapmazlar, Sadece bu neden bile onlarla çalışmak için yeterlidir.

 

MİKAİL ERİŞTİ
İhracat Müdürü

ÖZKOÇ HİDROLİK A.Ş.

2000’li yılların başlarında ilk Şam Makine fuarı vesilesi ile tanıştık Fatih'le.
O zamanın ve bölgenin koşullarına göre başarılı ve maceralı ilk yurtdışı fuarımızda Atlas-Expo ve Fatih Bey hep yanımızdaydı.
Yurtdışı fuarlara bir süre ara vermemizin ardından, Euroblech ve Fabtech’e katılmaya karar verdiğimizde Fatih beyi tekrar karşımızda görmek çok sevindiriciydi.
Özellikle yurtdışı makine fuarına deneyimli personel ve kuruluşun tavsiye ve güvencesiyle katılmak kurtlar sofrasında bir dostun varlığını görmek cesaret verici.
Teşekkürler Atlas – Expo.
Teşekkürler Fatih Bey

CEM KOÇAN
GENERAL MANAGER

 

DALGAKIRAN MAKINA A.S.

Atlas Expo,Fuarcılık sektörüne yeni bir soluk getiren yapısı,samimi,içten ve müşteriyle ilgili ekibiyle Dalgakıran Kompresör olarak bizim önemli bir partnerimiz olmaktadır.Müşterisini bilgili ve donanımlı ekibiyle doğru pazar ve doğru fuarlarla buluşturmuş ve kaliteli hizmetiyle müşteri memnuniyetini ön plana almıştır.Kendileriyle çalışmaktan son derece memnunuz.

Selamlar,

 

ELİF SASMAZ
Direktör

SUNPET A.Ş.

İhracatçı bir firmayız. Dünya’da ki sektörümüzle ilgili önemli fuarlara katılım sağlıyoruz. Atlas Expo personeli bilgileri, tecrübeleri ve müşteri odaklı çalışma prensipleri ile Sunpet olarak bizim takdirimizi kazanmışlardır. Kendileri ile çalışmaktan memnunuz.

 

MUSTAFA ERBAĞCI

İhracat Müdürü