AtlasExpo Ailesi

Fuarcılık konusunda deneyimli ekibimiz,katılımcı firmalara hizmet vermek için dünyanın her bölgesinde profesyonel bir çalışma yönetmektedir. Hedefimiz, müşterinin ihtiyaçlarını göz önüne alarak,Türk Üretici Firmalarını,dünyada ki profesyonellerle buluşturup daha çok üşkeye ihracat yapmalarına katkıda bulunmaktır.

AtlasExpo Ailesi

Fatih Bark Founder / Head of Sales fatih@atlas-expo.com.tr
Vildan Bark Co-Founder / Brand & Marketing Director vildan@atlas-expo.com.tr
Faruk Mirza Head of Operations / Bark & Mirza Design faruk@atlas-com.tr
Hilal Şardağ Sales Director hilal@atlas-expo.com.tr
Yeşim Yazıcıoğlu Sales Coordinator yesim@atlas-expo.com.tr
Haluk Saracoğlu Sales Supervisor haluk@atlas-expo.com.tr
Emine Özhan Güneş Project & Operation Supervisor emine@atlas-expo.com.tr
Derya Demirel Sales Coordinator derya@atlas-expo.com.tr
Gözde Ergin Sales Supervisor gozde@atlas-expo.com.tr
Sinem Çelik Sales Supervisor sinem@atlas-expo.com.tr
Cem Sardag USA Office Director cem@atlas-expo.com.tr
Edi Baruh Project Manager edi@atlas-expo.com.tr
Uğur Gırgırlar Sales Supervisor ugur@atlas-expo.com.tr