AtlasExpo Takımı

20 Yılı aşkın Yurt Dışı fuar organizasyonu tecrübesi olan yönetim kadromuz, nitelikli, eğitimli ve yurtdışı fuarlarında aynı zamanda ülkemizi temsil ettiğinin bilincinde olan ekibimiz ile Dünya’nın her bölgesinde etkinlik hizmeti vermekteyiz.

AtlasExpo Takımı

Fatih Bark Founder / Head of Sales fatih@atlas-expo.com.tr
Vildan Bark Co-Founder / Brand & Marketing Director vildan@atlas-expo.com.tr
Mimar, Faruk Mirza Head of Operations / Bark & Mirza Design faruk@atlas-com.tr
Hilal Şardağ Sales Director hilal@atlas-expo.com.tr
Yeşim Yazıcıoğlu Sales Coordinator yesim@atlas-expo.com.tr
Haluk Saracoğlu Sales Supervisor haluk@atlas-expo.com.tr
Emine Özhan Güneş Foreign Relations Manager emine@atlas-expo.com.tr
Derya Demirel Sales Coordinator derya@atlas-expo.com.tr
Gözde Ergin Sales Supervisor gozde@atlas-expo.com.tr
Sinem Çelik Sales Supervisor sinem@atlas-expo.com.tr
Cem Sardag USA Office Director cem@atlas-expo.com.tr
Edi Baruh Project Manager edi@atlas-expo.com.tr