AtlasExpo Ailesi

Fuarcılık konusunda deneyimli ekibimiz,katılımcı firmalara hizmet vermek için dünyanın her bölgesinde profesyonel bir çalışma yönetmektedir. Hedefimiz, müşterinin ihtiyaçlarını göz önüne alarak,Türk Üretici Firmalarını,dünyada ki profesyonellerle buluşturup daha çok üşkeye ihracat yapmalarına katkıda bulunmaktır.

AtlasExpo Ailesi

Fatih Bark Kurucu fatih@atlas-expo.com.tr
Vildan Bark Pazarlama & Marka Müdürü vildan@atlas-expo.com.tr
Hilal Şardağ HVAC Fuarları Satış Direktörü hilal@atlas-expo.com.tr
Gözde Ergin Satış Sorumlusu gozde@atlas-expo.com.tr
Cem Sardag A.B.D. Ofis Direktörü cem@atlas-expo.com.tr
Yeşim Yazıcıoğlu Ambalaj Fuarları Satış Direktörü yesim@atlas-expo.com.tr
Haluk Saracoğlu Satış Sorumlusu haluk@atlas-expo.com.tr
Derya Demirel Yapı-İnşaat Fuarları Satış Direktörü derya@atlas-expo.com.tr
Emine Özhan Güneş Proje ve Operasyon Uzmanı emine@atlas-expo.com.tr
Edi Baruh Proje Yöneticisi edi@atlas-expo.com.tr
Faruk Mirza Teknik Proje Yöneticisi faruk@atlas-com.tr