AtlasExpo Ailesi

Fuarcılık konusunda deneyimli ekibimiz,katılımcı firmalara hizmet vermek için dünyanın her bölgesinde profesyonel bir çalışma yönetmektedir. Hedefimiz, müşterinin ihtiyaçlarını göz önüne alarak,Türk Üretici Firmalarını,dünyada ki profesyonellerle buluşturup daha çok üşkeye ihracat yapmalarına katkıda bulunmaktır.

AtlasExpo Ailesi

Fatih Bark Kurucu / Satış Müdürü fatih@atlas-expo.com.tr
Özlem Aydın Uluslararası İlişkiler Müdürü ozlem@atlas-expo.com.tr
Vildan Bark Proje Müdürü vildan@atlas-expo.com.tr
Hilal Şardağ HVAC Fuarları Satış Direktörü hilal@atlas-expo.com.tr
İlknur Bayraktar Raylı Sistemler Fuarları Satış Direktörü ilknur@atlas-expo.com.tr
Cem Sardag A.B.D. Ofis Direktörü cem@atlas-expo.com.tr
Yeşim Yazıcıoğlu Tarım Fuarları Satış Direktörü yesim@atlas-expo.com.tr
Haluk Saracoğlu Satış Direktörü haluk@atlas-expo.com.tr
Ertan Yazıcıoğlu Satış Direktörü ertan@atlas-expo.com.tr
Nimet Tezcan Eren Ambalaj Fuarları Satis Direktoru nimet@atlas-expo.com.tr
Edi Baruh İsrail Fuarları Proje Müdürü edi@atlas-expo.com.tr