Hakkımızda

Atlas Expo Uluslararası Fuar Organizasyonları Ltd.Şti. olarak, fuarcılık sektöründe uluslararası standartları Türkiye’ye kazandırmak amacıyla yola çıktık. Kurulduğumuz günden bu yana sektörde birçok ilki gerçekleştirerek Türk fuarcılık sektörüne yeni bir soluk kazandırdık.

Dünyanın birçok yerindeki bireysel fuar organizasyonu üstlendiğimiz fuarlarla; Türk firmalarının uluslararası pazarlarda ürünlerini tanıtmasını, yeni iş birlikleri kurarak ihracat hacimlerini geliştirmelerini sağlamaktayız.

Ülke ticaretini geliştirmek amacıyla 18 yılı aşkın sektörel tecrübesi olan yönetici kadromuz ve alanında uzman ekibimiz ile müşterilerimizin her türlü ihtiyacını gözeterek geniş bir yelpazede ‘anahtar teslim’ fuarcılık hizmetleri vermekteyiz.

Atlas Expo olarak, Makine, Ambalaj, Isıtma/Soğutma/İklimlendirme, Raylı Sistemler, Tarım ve Hayvancılık gibi sektörlerde dünyanın en önemli uluslararası fuarlarının Türkiye katılımını üstlenmekte ve 5 kıtada 17 ülkede faaliyet göstermekteyiz.

Fuara kadar olan tüm süreçlerde danışmanlık, teşviklerle ilgili bilgilendirme ve takip, nakliye, konaklama, seyahat ve vize alımına ilişkin bilgilendirme ve yönlendirmeler verdiğimiz hizmetler arasındadır. Fuarcılık alanında profesyonel ekibimizle, ihracatçı firmalarımıza uluslararası standartlarda fuarcılık deneyimi yaşatmaya devam etmekteyiz.